Комплектність документації при прийомі лінійно-кабельних споруд (ЛКС) в експлуатацію.

Комплектність документації при прийомі лінійно-кабельних споруд (ЛКС) в експлуатацію. При прийомі лінійно-кабельних споруд в експлуатацію (найчастіше це будівництво ВОЛЗ) часто виникають питання:
 Які пункти, для уникнення суперечностей при прийомі виконаних робіт, мають буди в договорі на виконання проектних робіт? Будівельно-монтажних робіт?
 Які положення і погодження має містити проектна документація?
 Які положення і погодження має містити виконавча документація?
 Які документи потрібні для визнання збудованих ЛКС прийнятими в експлуатацію?

 Існує ціла низка нормативних документів, стандартів та будівельних норм котрі містять вимоги до цих документів та форми звітних матеріалів.

 Для зручності я зібрав короткі відповіді на питання наведені вище, в один короткий перелік, котрий можна з качати з цієї сторінки:


 Завантажити:

Завантажити ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТАЦІЇ на ЛКС як документ Word
  Звісно для кожного конкретного проекту декотрі документи з цього переліку можуть виявитись не потрібними.
  Також з часом можуть змінитись окремі положення законів чи нормативних актів або вимоги до їх оформлення.
Наприклад на початку 2000-них років форми КБ-2в для підприємств, що виконують роботи з поточного ремонту господарським способом, були не є обов'язковим.
При цьому форма № КБ-2в була обов'язкова при фінансуванні будівництва за бюджетні кошти та кошти державних підприємств.
Потім ці форми стали обов'язковими для всіх випадків. Однак оскільки накази котрі вводили ці форми не були зареєстровані в Мінюсті то з 2011 року діє наказ Мінрегіонбуду де формат форм КБ-2в та КБ-3 названий ПРИМИРНИМИ.

  Після введення лінії в експлуатацію, якщо її обслуговування передбачає відвідання приватних землекористувань, рекомендується (для уникнення непорозумінь з власниками цих землекористувань) укладати угоди ЗЕМЕЛЬНОГО СЕРВІТУТУ, докладніше про нього можна прочитати в Земельному кодексі України. 


Перейти на головну сторінку
Повернутись до списку Літератури