Веселі картинки.

Веселі картинки.
      Якщо ви власник компанії, котра працює в телекомунікаційній галузі, то нижче наведені поради допоможуть заощадити кошти при будівництві мережі зв'язку.
      В першу чергу потрібно заощадити на зарплатні для співробітників. Керуючись простим правилом, що за гроші і дурень побудує, а дурні вам на роботі не потрібні, бажано шукати персонал готовий працювати за 1500 - 3000 гривень зарплатні.
      Такий підхід приведе у вашу організацію людей активних і цілеспрямованих, котрі шукають не гроші, а роботу.
      Важливим чинником також є відсутність контролю за виконаними роботами.
      І далі все піде само собою, як по маслу.
      Наприклад можна заощадити на дорогих муфтах використовуючи для з'єднання кабелів, замість муфти, прості настінні оптичні кроси і бокси, що призначенні для монтажу в середині приміщень і не захищають кабель від зовнішніх кліматичних впливів (роса, волога, дощ, сніг, іній).
      Для захисту від кліматичних впливів, такий бокс, після монтажу, наприклад на даху будинку, можна заховати під виступ плити як показано на фото 1.
      Ще більше можна заощадити використавши замість муфти звичайну пластикову пляшку з під води, котру монтажники можуть підібрати навіть на найближчому смітнику, як показано на фото 2.
      Такий варіант виконання монтажу навіть білшою мірою гідроізолюватиме місце з'днання кабелів чим у випадку з використанням боксу, осбливо якщо місця вводу кабелю щильно заліпити жувальною гумкою.

1. Муфта?!! :)
2. Муфта?!! :)

Або от сьогодні (23.04.2012 колега надіслав з Кіровограду цікавий задум місцевого провайдера).
Лишається тільки сподіватись, що було використано новий, не бувший у вжитку, відрізок пластикової каналізаційної труби.
2.1. Аналог FOSC-A?!! :)
2.2. Аналог FOSC-B?!! :)


Існують і більш економічно вигідні варіанти облаштування муфт та прибудинкових розподільчих боксів. Ось наприклад на фото (автор фото Руденко Ігор Едуардович) зроблене 23.08.2012 в центрі Києва (будинок навпроти костелу Св. Олександра) показано цікавий варіант облаштування муфти та прибудинкового розподільчого боксу (фото 2.3 та 2.4 відповідно)
2.3. Муфта?!! :)
2.4. Прибудинковий розподільчий бокс?!! :)


      При прокладанні кабелю в приміщенні потрібно керуватись простими правилами, котрі допоможуть заощадити на коробах, кабелі, додатковому обладнання та кріпленнях:

    • Стіна це не перепона.
    • В абонентські стояки та шафи з обладнанням можна впхнути практично будь яку кількість обладнання та кабелю, котрі закріплювати та викладати навіть і не варто (зростуть витрати та час на монтаж).
    • Кабель прокладений на пряму від точки А до точки Б матиме меншу довжину (що є прямою економією) порівняно з кабелем викладеним по коробах та стіні коли доводиться враховувати різні архітектурні виступи, ніші, і т.д.
    • Не варто також перейматись типом кабелю. Кабель для зовнішнього прокладання (навіть підвісний) запросто підійде і для прокладання його в приміщенні (вигода тут очевидна не потрібно ставити додаткову муфту та перйматись проблемами пожежних вимог щодо негорючості кабелю).

      Саме такі принципи реалізовано на фото 3 - 8.1.
      Мало того що вам подібний монтаж принесе пряму економію, то ще й додатково утруднить життя вашим конкурентам. Адже засрана таким чином інфраструктура будинку не дозволить конкурентам її використати, а також привчить мешканців будинку, що кожен монтажник це ворог, котрий прийшов напаскудити у їхньому парадному.
      Фактично самі мешканці боротимуться з вашими конкурентами.

3. Стояк 4. Оптична розводка на лотку в шафі з обладнанням 5. Крос

6. Герлянда комутаторів та шафа для обладнання 7. Техповерх з шафами для обладнання 8. Стояк

8.1 Остання миля


      А якщо вам раптом доведеться виконувати з'єднання двох кабелів в приміщенні, та підключення частини волокон до обладнання, то можна це виконати як показано на фото 4. та фото 9.
      Використавши звичайний лоток та не заморочуючись на укладанні волокон в ньому, отримаєте можливість економії як обладнання так і робочого часу на виконання монтажних робіт.

9. Лоток в муфті.


      Якщо потрібно встановити обладнання, а поруч відсутні стояки та шафи для обладнання, не варто витрачатись на їх монтаж та закупівлю.
      Обладнання можна розмістити просто в поліетиленовому пакеті, додатково захистивши його, від зовнішніх впливів, сховавши під виступ плити, як показано на фото 10.
      Або просто прикрутити до першої ліпшої труби як показано на фото 11.
      В крайньому випадку просто поклавши на даху як показано на фото 12.

10. Оригінальне встановлення обладнання с захистом від вологи у вигляді поліетиленового пакету 11. Оригінально встановлений комутатор 12. Оригінальне встановлення обладнання


      При облаштуванні кабельного вводу можна заощадити зробивши кабельний ввід через дах та техповерх методом показаним на фото 13 та 14.
      Всі принципи описані вище діють і тут. Так дах це не перепона і ввід кабелю потрібно робити в тій найближчій точці даху до котрої ви дійшли кабелем. А відсутність на техповерху вікна є лише перевагою. У випадку наявності вікна його потрібно вибити.
      У випадку вводу кабелю через підвал будинку, можна заощадити на земляних роботах, поклавши труби прямо по поверхні землі, без облаштування кабельної коробки як показано на фото 15.


13. Ввід кабелю через дах підвісним кабелем. 14. Ввід кабелю на дах з техповерху 15. кабельний ввід через підвал.

      Також допоможе заощадити на монтажних роботах використання передового закордонного досвіду монтажних робіт (фото 16):

16. Монтажник? :)


      Частково використані матеріали (можна побачити ще більше матеріалів по цій темі) взяті тут:

http://habrahabr.ru/blogs/it-infrastructure/51208/
http://www.signalman-ua.org/forum/37-9-1
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/5010-2011-06-14-09-00-36.html
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/4923-2011-06-06-16-45-34.html
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/4840-2011-05-30-07-44-27.html
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/4708-2011-05-18-05-56-44.html
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/4547-2011-04-28-10-50-28.html
http://portaltele.com.ua/humor/pictures/4470-2011-04-21-10-37-05.html
http://nag.ru/articles/horror/19920/uzhasy-armavira-i-ekaterinburga.htmlПерейти на головну сторінку
Повернутись до списку Особистих сторінок