Завантажити РЕЗЮМЕ як документ Word

Завантажити РЕЗЮМЕ як документ Акробат (PDF)
МОЄ РЕЗЮМЕ

Шановний відвідувачу! Вітаю вас на своїй особистій сторінці Інтернет, в розділі Моє резюме..


Моє фото

РЕЗЮМЕ


П. І. Б.:
Однорог Петро Миколайович
Дата народження:
13 вересня 1972 р.
Проживаю за адресою:
м. Київ
Освіта:
Вища.
1994 рік закінчив Київську філію Одеської Державної Академії Зв’язку ім. О. С. Попова за спеціальністю інженер багатоканального електрозв’язку.
Місця роботи та професійні навички:
січень 2019 – листопад 2019 працював в компанії ТОВ «Оптокон» на посаді контент-менеджер. В обов’язки входило: наповнення сайту товарами, новинами, виконання поштових розсилок.
липень 2017 – грудень 2018 працював в компанії ПрАТ «ДАТАГРУП» на посаді інженер-проектувальник. В обов’язки входило: виконання робіт з проектування лінійно-кабельних споруд зв’язку.
січень 2017 – липень 2017 працював в компанії МКМ-сервіс (м. Вишгород) на посаді інженер-проектувальник. В обов’язки входило: виконання робіт з проектування лінійно-кабельних споруд зв’язку.
вересень 2011 – листопад 2016 працював на посадах: головний спеціаліст та інженер електрозв'язку в технічній дирекції ПАТ Укртелеком. В обов’язки входило: участь в підготовці технічної стратегії розвитку компанії, розробка нормативних документів роботи технічної дирекції компанії, робота з контрагентами по укладанню і виконанню договорів, участь в тендерних процедурах, підключення клієнтів до сервісів компанії в автоматизованих системах компанії.
лютий 2008 – вересень 2011 працював на посаді провідний інженер в ПрАТ Датагруп. В обов’язки входило: підготовка матеріалів для укладання договорів з підрядними організаціями і узгодження їх з підрозділами компанії, контроль відповідності обсягів, строків, якості будівельно–монтажних робіт та якості матеріалів, виробів, що застосовуються у будівництві, здійснення технічного нагляду виконання робіт з будівництва волоконно-оптичних мереж.
серпень 2006 – лютий 2008 року працював у ТОВ «ДІСКОМ» на посаді інженер електрозв’язку.
В обов’язки входило: робота з технічною документацією (паспортизація ліній); монтаж ODF та муфт при переключеннях та ліквідаціях пошкоджень ВОЛЗ; технічне обслуговування ВОЛЗ первинної мережі ТОВ „АТРАКОМ” і ТОВ „УМЗ” (оптичні та електричні виміри, охоронно-роз’яснювальна робота), технагляд за лініями ВОЛЗ, що будуються.
2000 – серпень 2006 рік науково-дослідний сектор “Київського Державного Університету Інформаційно Комунікаційних Технологій” на посаді науковий співробітник.
В обов’язки входило: участь у сертифікаційних випробуваннях обладнання зв’язку, що поставляється в Україну, участь в підготовці та розробці науково-дослідних робіт, участь у підготовці нормативних документів в галузі зв’язку.
1994 – 1995 рік служба в лавах збройних сил України.
1994 – 2000 рік працював інженером-проектувальником в проектному
інституті “Діпрозв’язок” на посадах інженер проектувальник 3 - 1 категорій. Брав участь в проектуванні магістральних волоконно-оптичних ліній зв’язку “ІТУР”, “Дніпро-Донбас”, “Таврія”, та багатьох зонових ліній зв’язку.
В обов’язки входило: вибір траси, підготовка робочих креслень, узгодження проектної робочої документації, попереднє погодження місця розташування об’єкту та інші. Робота була пов’язана з частими відрядженнями, до 9 місяців на рік.
Додаткова інформація:
т. 050 358 18 33 petro_mo2005@ukr.net Моя домашня сторінка - http://www.petroonline.ho.ua/
Знання комп’ютера:
Вільне користування ПК (встановлення системи та програм).
Знання мов:
Російська, українська, Сімейний стан:
Одружений, двоє дітей 2010 та 2015 р.н.
Повернутись на головну сторінку